9 Eylül 2010 Perşembe

Ücretsiz Otel Hizmetleri Sorgulama Motoru

Gideceğiniz bölgedeki oteli seçerken, bölgedeki tüm otellerin sunduğu ekstra olanakları, indirimleri, kampanyaları ve en önemlisi ücretsiz ürünleri/hizmetleri tek bir arama motoru üzerinden aramak artık mümkün.Otel konukları yeni bir web sitesi sayesinde hangi otel işletmesinin konuklarına ne gibi ücretsiz hizmetler sunduğunu veya anında indirim yaptığını kolayca bulabilecekler. 

Online Seyahat Acentası Priceline'nın alt bir hizmeti olarak faaliyete başlayan ve Priceline'nin veri tabanını kullanan "Hotel Freebies" web sitesi ile konuklar "Ücretsiz Kahvaltılar", "Anında İndirimler" ve "Otel Ekstraları" olmak üzere üç farklı kategoride arama yapabildikleri gibi destinasyon ismine göre de sorgulama yapabilmektedirler. 


Yani artık gideceğiniz bölgede sadece otel işletmesinin fiyatını değil, işletmelerini sunduğu ücretsiz park, konaklama, çocuk indirimi gibi bir çok ekstra hizmetleri de tek bir sayfadan kolayca aratabileceğiz. 

Site üzerinden yaptığım deneme sonucu İstanbul'da 15 farklı fırsatın otel işletmeleri tarafından sunulduğu görülmektedir. Bunlardan bazıları:
  • Ücretsiz Kahvaltı Sunan Otel İşletmeleri
  • Anında İndirim Sunan Otel İşletmeleri
  • Ekstra Otel Hizmetleri Sunan Otel İşletmeleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder